Vandžiogalos parapijos Caritas dalina labdarą

labdaraDSCF2969Vandžiogalos Švč. Trejybės parapijos karitiečiai, lenkai savanoriai, tai organizuoti, geros valios, humanistinių nuostatų, motyvuoti žmonės daug metų užsiimantys parapijos karitatyvine veikla. Daug padaryta organizuojant parapijoje religines šventes, dalijant įvairią labdarą ir kitokia forma padedant silpnesniems ir stokojantiems bendruomenės nariams. Galimybę vystyti labdaringą veiklą jiems suteikia bendradarbiavimas, geri kontaktai su kitomis visuomeninėmis organizacijomis ir parapijomis.

Ir praeitą sekmadienį lenkai karitiečiai kvietė visus į labdaros akciją, dalino drabužius ir avalynę. Šie drabužiai atkeliavo iš Lenkijos Zbučyno Šv.Stanislovo ir Angelų Sargų parapijos. Šią labdarą, paraginti Zbučyno parapijos klebono kun. kanauninko Stanisław Chodźko, surinko parapijos tikintieji, taip parodydami krikščionišką solidarumą su savo savo tautiečiais, tikėjimo broliais Vandžiogaloje.

Vandžiogaliečiai nuoširdžiai dėkoja Zbučyn Šv.Stanislovo ir Angelų Sargų parapijos klebonui kun. kanauninkui Stanisław Chodźko ir parapijiečiams už labdarą. Dieve, Jiems atlygink!

Ši labdara bus dalinama kiekvieną liepos – rugpjūčio sekmadienį jau nuo anstyvaus ryto Vandžiogalos Švč. Trejybės bažnyčios šventoriuje.

Vandžiogaliečiai karitiečiai, lenkai savanoriai, kviečia visus nelikti abejingais mūsų bendruomenės stokojantiems, vargstantiems ir ištiesti pagalbos ranką savo artimui, kaimynui, tolimesniam parapijos gyventojui tiesiogiai ar per mūsų parapijos Carito savanorius.

Visiems geros valios vandžiogaliečiams, lenkams ir lietuviams, norime priminti Šv. Jono Pauliaus II pasakytus žodžius: „Žmogus didis ne tuo, kas esąs, bet tuo, kuo dalijasi su kitais“.

  • DSCF2952
  • DSCF2955
  • DSCF2958
  • DSCF2962
  • DSCF2967
  • DSCF2968
  • DSCF2969
  • DSCF2971
  • DSCF2977

Ričardas Jankauskas

Free Joomla! template by Age Themes